Членів громадської ради при ОДА хочуть виключити за «Лісову пісню»

Членів громадської ради при Волинській ОДА Богдана Рущинського, Андрія Горошка і Віталія Захарченка хочуть виключити за те, що вони працевлаштувалися у санаторії «Лісова пісня». Ці активісти мали працювати в комісії із розслідування фактів зловживань у закладі.

Про це повідомив голова громадської ради Ігор Дильов під час зборів членів ради у четвер, 1 жовтня.

За словами Дильова, у положенні про громадську раду немає пункту про можливість виключення саме за таке порушення, однак він вважає таку діяльність Рущинського, Горошка за Захарченка несумісною із членством у громадській раді.

У положенні є пункт про можливість виключення члена через пропущення двох засідань ради. Під час наступного засідання громадської ради спробують провести її «очищення» від прогульників, адже із 50 людей, які пообіцяли прийти на засідання 1 жовтня, з’явилися лише 20.

Нагадаємо, журналістка видання «Громадське.Волинь» Оксана Петрук з’ясувала, що замість того, аби на основі перевірки Держфінінспекції щодо порушень в санаторії «Лісова пісня» члени спеціальної робочої групи громадської ради при ОДА влаштувалися на роботу в санаторії та просили журналістів не братися за розслідування зловживань керівництва.