Зняли фільм про полонених 51-ї бригади

В мережі опублікували документальний фільм про полонених бійців 51-ї окремої механізованої бригади Сергія Фураєва та Артема Комісарчука.

Його на своєму Yutube-каналі опублікувала репортер програми «Факти тижня» Катерина Зінов’єва.

Документальний фільм про полонених з Волині, які були в полоні бойовиків так званої «ДНР» рік і 12 днів.

«Сергія Фураєва дуже били, сильно били, так, як він – артилерист, командир артилерійського дивізіону», – йдеться у фільмі.

«Є окремі питання роботи з полоненими, де я зрозумів, що потрібно вже втручатися персонально і включати весь ресурс, який сьогодні є у голови обласної державної адміністрації. Є випадки, коли ми розуміємо, що волонтери не мають такої можливості зайти в ті всі владні кабінети, переговорити з усіма людьми, які мають пряме відношення, щоб звільнити наших двох хлопців», – ще у травні цього року говорив губернатор області Володимир Гунчик.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ЯК НА ВОЛИНІ ЗУСТРІЛИ ЗВІЛЬНЕНИХ З ПОЛОНУ ГЕРОЇВ

Нагадаємо, що у серпні 2014 року бійці майор Сергій Фураєв та старший матрос Артем Комісарчук під час виконання бойових завдань у районі проведення АТО були захоплені у полон бойовиками. А на Волинь військові повернулися 10 вересня цього року.

Ще у липні волонтери їздили в Київ, «щоб достукатися до великих чиновників, від яких залежало звільнення Сергія Фураєва, Комісарчука Артема, Дмитрука Сергія і інших військовополонених».

Син Фураєв згадує про що говорив батько перед тим, як він потрапив у полон, сказав: «тепер ти – чоловік, ти – головний в сім’ї, підтримуй маму, бабусю, дідуся, всіх».