Волинь: діабетики вже вчетверте просять гроші на ліки

Волиняни, хворі на діабет, просять владців забезпечити їх медикаментами.

Про це пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Волинська спілка діабетиків протягом 2015 року вчетверте звернулася до луцьких обранців громади з проханням виділити 100 тисяч гривень на цукрознижуючі препарати для людей, хворих на діабет.

Таку інформацію оприлюднили під час засідання постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

«Так, загалом на теренах Луцька мешкає 7 тисяч діабетиків, із них одна тисяча – на інсуліні, дві тисячі – на цукрознижуючих препаратах, всі інші – на дієтах і травах», – йдеться у зверненні.

Зі слів ініціативної групи, мінімальна ціна цукрознижуючого препарату становить 50 гривень, максимальна – 600. Із розрахунку по мінімальній ціні для хворого на цукровий діабет потрібно 1 мільйон 200 тисяч гривень (600 гривень помножене на 2 тисячі діабетиків).

«За максимальну ціну ми навіть не будемо робити розрахунки. Тому просимо виділити цю суму для найбідніших верств населення», – такими словами закінчують звернення до депутатів представники ГО соціального захисту «Волинська спілка діабетиків».

Члени комісії таке звернення заслухали, однак, конкретного рішення не прийняли.