У Луцьку бізнесмен захопив 20 соток землі

Обійстя луцького бізнесмена Петра Гордійчука займає понад 30 соток землі, з яких законно зайняті лише 13.

Цей факт виявили під час зйомок берегової смуги річки Сапалаївка 21 вересня. Під приціл активістів, які проводили зйомку, потрапив маєток Петра Гордійчука. Він значно виділявся на фоні інших приватних будинків біля берегової смуги.

Після перевірки інформації про обійстя з’ясувалося, що бізнесмен розбудувався на землі громади та порушив межі водоохоронної зони.

Так, згідно з інформацією у Кадастровій карті України, ділянка, на якій розташований будинок Гордійчука займає 0,1353 га. Однак навіть з тієї ж кадастрової карти видно, що маєток бізнесмена займає ледь не втричі більшу територію. Решта землі – власність громади міста, тобто Гордійчук захопив її самовільно.

Крім того, у відділ екології Луцької міської ради повідомили, що розміри межі водоохоронних зон визначаються проектом на основі нормативно-технічної документації. Тобто водоохоронна зона встановлюється відповідно до проекту забудови. Тому в межах міста зовнішня межа водоохоронних територій має різну віддаленість від урізу води водного об’єкту.

Однак, як видно на кадастровій карті, ділянка, яку дали бізнесмену для будівництва, розташована на більшій відстані, ніж проведена фактична забудова.

Прінт-скрін з Кадастрової карти України

Прінт-скрін з Кадастрової карти України (станом на 27.09.2015)

 

Відповідно до інформації з відкритих джерел Гордійчук пов’язаний з підприємства «Пересувна механізована колона № 19», «Луцьксервіс» (салон Nissan), «Волиньавтомотосервіс» та «Волинська товарна біржа».

 

Відео зняте з квадракоптера громадськими активістами

 

Будинок в провулку Миколи Струтинського, 4

Будинок в провулку Миколи Струтинського, 4

Будинок в провулку Миколи Струтинського, 4

Будинок в провулку Миколи Струтинського, 4