Сусід обікрав волинянина на 23 тисячі

У Луцькому районі сусід чоловіка обікрав на 23 тисячі гривень, попередньо забравши у нього ключ від будинку.

Про це повідомляють у прес-службі обласної міліції.

52-річний мешканець Луцького району повідомив міліцію про крадіжку. За словами потерпілого, з його дому винесли 500 доларів, 100 ЄВРО та золотий ланцюжок з кулоном. Сума завданих матеріальних збитків становить 23 тисячі 361 гривню.

Правоохоронці встановили, що правопорушення скоїв 22-річний мешканець Луцького району. До слова, у минулому чоловік притягувався до кримінальної відповідальності за статтею 296 (Хуліганство) та статтею 185 (Крадіжка) Кримінального Кодексу України.

«Крадіжку вчинив сусід потерпілого. Зловмисник два місяці тому викрав у сусідів ключ від хати та очікував підходящого моменту, адже знав, що у сусідів є гроші. Дочекавшись поки будинок буде без нагляду зловмисник зайшов у нього та скоїв крадіжку. Відкрив шафу та викрав 500 доларів США, 100 ЄВРО та золотий ланцюжок з кулоном. Золото зловмисник здав у обласному центрі в ломбард там і обміняв валюту. Гуляв зловмисник цілий тиждень аж поки його не затримали працівники міліції», – розповів начальник карного розшуку Луцького РВ капітан міліції Іван Левковець.

Золото працівники міліції вилучили та повернули власнику.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Чоловіку оголошено про підозру. Тепер підозрюваному загрожує строк до шести років позбавлення волі.