На Волині 9 днів тренували військових

На військовому полігоні однієї з бригад оперативного командування «Захід» завершився польовий практичний тренінг із керівним складом окремого стрілецького батальйону, рот охорони та загонів оборони Волинської області підрозділів територіальної оборони області.

Про це повідомляє Волинський обласний військовий комісаріат.

Упродовж дев’яти днів офіцери та інструктори зі складу бойових підрозділів оперативного командування «Захід», а також запрошені профільні фахівці інших силових структур та служб проводили із учасниками заняття з основ ведення бойових та спеціальних дій з урахуванням досвіду, набутого на війні. Також, з командним складом провели тренування з виживання на місцевості, практичні заняття з військово-медичної підготовки, заняття із вивчення матеріальної частини різних видів стрілецької зброї та виконані стрільби, інженерної та саперної підготовки тощо.

«Інструктори сконцентрувались на тому, що дійсно необхідно знати і уміти офіцеру та солдату під час ведення активних бойових дій. Практика проведення АТО показала, що боєць, який володіє навичками польової медицини, влучно стріляє, уміє правильно переміщуватися полем бою, знає, як налагодити свій побут в польових умовах, знешкодити або встановити вибуховий пристрій, має значно більше шансів на виживання і виконання поставленого бойового завдання», – зазначив заступник Волинського обласного комісара по роботі із особовим складом підполковник Ігор Підлісний.

Офіцер також розповів, що під час занять із командним складом підрозділів територіальної оборони, інструктори робили акцент ще й на методології та методах навчання особового складу. Адже учасники цього дев’ятиденного тренінгу в майбутньому повинні передати набуті знання підлеглим.

За підсумками занять, які підбили сьогодні, 30 вересня, у Володимирі-Волинському, 21 військовослужбовця відзначили за сумлінне виконання своїх обов’язків, проявлену розумну ініціативу та старанність під час засвоєння навчального матеріалу. Серед них, зокрема, командира роти охорони Волинського ОВК старшого лейтенанта Володимира Осіїка, командира роти охорони Камінь-Каширського РВК старшого лейтенанта Володимира Шуляра, старшого стрільця відділення охорони роти охорони Луцького ОМВК солдата Ігора Юхименка.