«Має бути швидке розслідування і судове рішення», – Гриценко про вибухи під Радою

Лідер «Громадянської позиції » Анатолій Гриценко вважає, що у конфлікті під Верховною Радою, внаслідок якого загинули нацгвардійці, все не так однозначно, як про це заявляв Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
Про це Гриценко розповів під час зустрічі з виборцями 30 вересня.
Він нагадав, що 31 серпня у Верховній Раді голосували за внесення змін до Конституції щодо особливого статусу тимчасово окупованих територій.
«Я хочу розділити дві події. Голосування за особливий статус – одна подія, яка завершилася і депутати розійшлися», – зазначив Гриценко. Друга ж подія – вибухи, димові шашки і загиблі. Він зазначив, що це відбулося після того, як депутати пішли.
Політик вважає злочином голосування за особливий статус Донбасу, бо тоді держава фактично платитиме бандитам. Щодо другої події, то політик не знає, хто винен.
«Має бути швидке розслідування і судове рішення», – зазначив він. Гриценку важко вірити владі через розбіжність версій – спочатку повідомляли, що нацгвардійця вбили кулею в серце, а далі озвучили, що він помер від осколка гранати. Проте за будь-яких умов це зіграло на руку Путіна. Це зроблено, щоб люди боялися збиратися мирно.
Тож щоб встановити винних, треба з’ясувати ситуацію до кінця, вважає Гриценко.