Гриценко розповів, з чим іде на вибори

Під час свого візиту до Луцька лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко розповів про головні принципи партії та про те, з кого складатиметься команда. До складу партії увійшли місцеві активісти та «жодних регіоналів».

Про це він розповів 30 жовтня.

«Нам обіцяли жити по-новому. Ми вже трошки пожили. Давайте спробуємо жити по-чесному», ‒ сказав Гриценко. Він розповів, що у місцеві ради різних рівнів висунули 400 кандидатів, але лише 15% з них є партійними. Рішення про кандидатів приймали на місцях, тому «жоден кандидат не нав’язаний із Києва».

«Люди, яких залучають – це ті, які проявили себе патріотами й організаторами на місцевих та всеукраїнському рівнях… Це ті, хто готовий боротися з корупцією», ‒ додав політик.

Він також зазначив, що партія дуже чітко фільтрувала людей, щоб не дати змоги пройти комуністам, членам Партії регіонів чи СДПУ (о). Він вважає неприпустимим давати змогу знову прийти до влади людям, які відстоювали інтереси країни-агресора.

Гриценко додав, що всі кандидати від «Громадянської позиції» повідомлять виборцям свої номери та не змінюватимуть їх до кінця каденції, а також пообіцяв щотижня проводити зустрічі та прийоми громадян.

Щопівроку депутати звітуватимуть перед громадою про те, що зроблено. «Не має бути відстані між громадянами виборцями і обраними», ‒ підкреслив Гриценко.

Він також окреслив основні принципи партії:

1. Повна прозорість влади – всі проекти рішень, які виносяться, мають бути завчасно відомі людям.
2. Повна прозорість роботи всіх сесій ‒ кожен громадянин має мати змогу прийти і висловити думку.
3. Прозорість використання бюджетних ресурсів.
4. Прозоре використання комунальної власності.

«Ресурсів достатньо, щоб люди жили добре, просто треба використовувати їх по-чесному», ‒ зазначив політик. «І останнє, а насправді найперше: рішуча протидія корупції у будь-якому вияві», ‒ резюмував Гриценко.

Він зазначив, що після зміни команди Януковича красти не перестали, а в умовах війни – це мародерство, з яким треба боротися. Він переконує, що їхня політична сила сконцентрується на позитиві та не буде займатися критикою опонентів, хоча «брудна» кампанія вже розпочалася.

Наприкінці Анатолій Гриценко закликав усіх прийти на вибори та проголосувати.