Луцьк: школяр збирав кришечки для бійців у Туреччині

У луцькій школі №25 учні активно долучаються до збору пластикових кришечок, які в подальшому продадуть фірмам-переробникам, а за отримані кошти куплять протези для воїнів.

Про це стало відомо Волинському Агентству Розслідувань.

Учні 6-А класу ЗОШ №25 зібрали близько 2 кілограмів пластикових кришечок у рамках всеукраїнської акції, ініційованої Благодійним фондом “ОВЕС”. Окрім того, що у школі триває збір кришечок, шестикласники вирішили зібрати окремо.

За словами активістки громадської організації  “Let’s do it, Ukraine” Олени Сідімянцевої, сьогодні, 29 вересня, активісти привезуть переробникам майже 300 кілограмів кришечок. Здаватимуть зібране переробнику у селі Зміїнець Луцького району.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ЗБІР КРИШЕЧОК

«Кришки звідусіль. Левову частину нам переди з Ковеля. Також збирали у школах, люди приносили у пункти прийому, багато хто просто телефонував та просив забрати кришечки. Так, сьогодні нарешті ми здаємо першу партію», – розповіла активістка.

Так, шестикласник Дмитро Левчук розповів про те, що коли був улітку на відпочинку з батьками в Туреччині, то попросив персонал готелю, у якому вони зупинилися, допомогти у зборі кришечок. За його словами, коли привіз до України повний рюкзак кришечок і митники дізналися, для чого вони йому потрібні, то його відразу пропустили.