Луцьк: мобілізовані медсестри повернулися з війни

2 медсестри з Луцька, які відслужили на Сході, повернулися додому.

Про це інформує ВОДТРК.

Медсестри Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги Галина Драголюк і Мирослава Сукач повернулися додому. Торік їх мобілізували в армію.

Після трьох тижнів навчання на Рівненському полігоні жінок відправили у зону бойових дій. Їхня бригада дислоковувалася у селі Дачному Дніпропетровської області, що за 40 кілометрів від Волновахи.

«Жили ми в лісі в палатках і після року служби це увійшло в норму. Ми спали і в формі, і з автоматами, могли підійняти нас по бойовій тривозі. Ми були до цього підготовлені. Було страшно, коли були бойові дії, але ми не боялися нічого», — розповіла Медсестра КЗ «Луцький ЦПМСД» Мирослава Сукач.

Медичні сестри зізнаються: лише завдяки волонтерам вони були забезпечені ліками та інвентарем для надання першої медичної допомоги.

«Якби не волонтери, то я взагалі не знаю, що було б з українською армією. Це велике значення має для солдатів. Я не можу сказати, що ми були чимось обділені – і медикаменти наші лікарі передавали чи з тої лікарні чи з іншої, нам усього вистачало», — додає вона.

img_16092015_01 img_16092015_03 img_16092015_04