Гунчик міг піти у Волиньраду по округу

Перший номер у списку “Солідарності” до Волинської облради голова облдержадміністрації Володимир Гунчик розглядав можливість балотуватися до ради по округу.

“Хоча, скажу відверто, на першому етапі був такий демократичний момент: показати, що можу перемогти у конкретному окрузі. Певні варіанти розглядали… Але знову ж таки відповідальність перед волинянами за ті рішення, які я ухвалив та які реалізуються далеко не в одному окрузі, відповідальність перед людьми, котрим близька програма Президента, – всі ці фактори змусили мене підняти планку особистої відповідальності вище й стати на чолі списку”, – сказав він у інтерв’ю партійній газеті.

Крім того він готовий брати відповідальність за членів інших політсил, які йдуть по списку “Солідарності”.

“Певно, змушений буду це зробити. Хоча в процесі підготовки команди ми наступили на ті ж граблі вдруге. Повинні бути однодумці, люди, які чітко, починаючи з 2014 року, сповідували програму Президента Петра Порошенка. Якщо з “Ударом” більш-менш усе зрозуміло й співпраця вимірюється двома роками, то щодо людей від “Народного фронту” є питання. Дехто з потенційних кандидатів різко змінив політичну орієнтацію”, – мовив Гунчик.

“А це – свідчення нестабільності “Народного фронту” як політичної сили. Тож бажання будь-якою ціною потрапити в депутатське крісло превалює над розумінням програми, завдань і відповідальності. Мені це не подобається. І я реально оцінюю ситуацію: доведеться відповідати й за людей з інших політсил, які приєднуються до Блоку Петра Порошенка – “Солідарність”, – додав він.