Депутатів Луцькради перевірили на «заможність»

Рух «Чесно» проаналізував «заможність» депутатів Луцької міської ради. Щоправда, чверть від загальної кількості обранців громади не надала своїх декларацій.

Про це повідомили 29 вересня під час прес-конференції руху.

«Ми подали запити до Луцької міської ради відповідно до Антикорупційного законодавства, щоб нам подали декларації», ‒ зазначила координатор руху на Волині Марія Доманська. Активіст Остап Кучма додав, що у Луцьку з отриманням декларацій – ще непогана ситуація. Лише 12 із 50 не надали декларацій.

Так, за отриманими результатами, 9 депутатів взагалі не мають власного житла. Найбільше здивувало активістів те, що до таких потрапив Андрій Разумовський, який володіє будівельною компанією. До того ж, за 2014 рік Разумовський заробив 200 тисяч, а поклав на банківські рахунки 1,6 мільйона.

Проте найбільше заробив Валерій Бондарук – 3 мільйони гривень за 2014. На другому місці ‒ 1 мільйон в Андрія Козюри. Олена Голєва, яка у цьому списку виявилася на 5 місці, є найбагатшою депутаткою міської ради ‒ 45 мільйонів гривень.

«Чи варто людині, яка більшу частину часу приділяє бізнесу, ставати депутатом, адже вони і так не відвідують міську раду», ‒ зазначив Остап Кучма.

Отож, серед тих, хто таки надав декларації, найбагатшою виявилася депутатка від Європейської партії Олена Голєва. Вона володіє майном на майже 24 мільйони гривень, нерухомістю на понад 8 тис. кв. м. та 8,7 га землі.

Серед «безхатченків» – Наталія Бунда, Андрій Козюра, Андрій Разумовский, Степан Цимбалюк, Руслан Ніколайчук, Віктор Ящук, Тетяна Дементьєва, Ігор Поліщук та Антон Сосновський. Окрім того, Ніколайчук та Сосновський за минулий рік не заробили жодної копійки.