Будівництво на Гордіюк: жителі збираються на сесію міськради

Жителі вулиці Гордіюк не збираються миритися з будівництвом, яке  у перспективі займе й площу стадіону. Тому вони планують завітати на сесію міської ради, яка відбудеться у середу, та вимагати наданню усій зеленій зоні, знаній як «парк на 40-ому», дійсно статусу парку.

Збори 28 вересня організував член виконкому Богдан Климчук. На зустріч завітав нардеп Ігор Лапін

Климчук розповів, що на найближчій сесії міської ради розглядатимуть питання про надання площі у 7,2  га статусу скверу. У проекті рішення, окрім статусу скверу пропонують збудувати алейки та стадіон за кошти забудовника Руслана Ваймана, якому виділено 3 га під будівництво.

Активістка Алла Надточій нагадала, що в 7 га не входить футбольне поле. Саме за нього найбільше переживають жителі, адже там діти бігають у футбол та гуляють жителі сусідніх вулиць. До того ж , забудовник

З приводу ділянки, яка відведена Вайману, Ігор Лапін нагадав мешканцям, що вона виділена ще  у 2007 році, тому необхідно через суд добиватися визнання договору оренди недійсним. Він додав, що  таку пораду давав ще навесні. Активісти натомість відповіли, що вже подали до суду, щоб визнати договір про оренду земельної ділянки неправомірним.

До того ж активісти переживають, чи не надумає знову будуватися на ділянці, де передбачений сквер, депутат від «Батьківщини» Роман Карпюк.

Жителі спочатку виступали лише за переведення усієї території у статус скверу. Проте поспілкувавшись, зрозуміли, що якщо будуть відстоювати всю площу разом, рішення може «не пройти» з першого разу. Тому вирішили на сесії добиватися щонайменше переведення 7, 2 га у статус парку.

«Це для початку», – кажуть люди. Таким чином вони хочуть себе «убезпечити» від будівництва Карпюка. Тому вони хочуть додати у проект рішення слова «з можливістю розширення», щоб у майбутньому додати до площі ще й частину, де знаходиться стадіон.

Тож Лапін закликав людей прийти на сесію, щоб показати свою позицію щодо парку. Нардеп пообіцяв прийти у міську раду разом з громадою, щоб спільно відвоювати зелену зону.