«Аграрна партія України» провела конференцію «для обраних»

На конференцію «Аграрної партії України», на якому висували кандидатів у депутати обласної ради, не впускали журналістку «Громадського. Волинь» Марію Доманську та журналістку видання «Точка опори» Катерину Шарпату. Не відразу на конференцію змогли потрапити й спостерігачі від ОБСЄ.

Інцидент стався 29 вересня.

Журналісти прийшли ще до початку конференції, проте на вході стояли молодики у спортивному одязі, які відмовилися впустити журналістів. Мотивували це то закритістю зборів, то необхідністю акредитації, то «сказано не пускати», відповідаючи журналісткам не надто чемно. Проте після того, як представниці преси викликали міліцію, молодики вже дозволяли заходити навіть без акредитації, тому на конференцію вдалося потрапити іншим журналістам.

Представники місії ОСБЄ, які запізнилися на початок конференції, теж не змогли зайти одразу – молодики зачинили двері зсередини і не реагували на посвідчення спостерігачів. Проте через кілька хвилин до спостерігачів спустився Ілля Токаренко, який пропустив їх у залу, де відбувалася конференція.

Цікаво, що молодики не впускали всередину й деяких членів партії,  які прийшли на конференцію. Проте після словесної перепалки та слів гостей, що вони є делегатами конференції, їх пропустили всередину.

«Згідно закону ми зобов’язані повідомити. Средства масової інформації ми повідомляли в нас є присутні журналісти, представники інтернет-видань, я думаю, що  сьогодні ввечері в інтернеті ви всі матиме змогу прочитати , як відбувалася наша конференція», – зазначив заступник голови партійного осередку «Аграрної партії України» на Волині Ігор Волошенюк.

Він повідомив, що не пропускали делегатів конференції та журналістів члени молодіжної партійної організації «Аграрна партія України».

«Ви розумієте, що мають бути акредитовані засоби інформації, бо були спроби в нас зірвати конференцію  і минулий раз», – додав Волошенюк.

Журналістки, яких не хотіли впускати, дочекалися міліціонерів. Після приїзду правоохоронців вони дали пояснення, а Катерина Шарпата написала до міліції заяву про злочин.