Волонтери вирушили за тілом Сергія Феоктистова

Учора, 27 вересня, волонтери вирушили за тілом загиблого волинянина Сергія Феоктистова.

О 15:00 декан Горохівського деканату, настоятель Свято-Вознесенського храму о.Андрій Сидор благословив їх у дорогу, освятив бус, в якому його привезуть, ‒ пише сайт Горохів ‒ моє місто.

Сергій був молодшим із двох їх дітей. Разом із волонтерами у рідне місто його тіло привезе брат Руслан.

«Багато хто із горохівчан знав покійного життєрадісним і товариським. Чимало добрих слів, оплакуючи Сергія, кажуть про нього вчителі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохова, викладачі Горохівського коледжу ЛНАУ, який він закінчив у 2008 році», ‒ йдеться в публікації.

Сергій був із тих, хто не шукав причин, щоб уникнути у 2003 році строкової служби. Тоді проходив її у Мелітополі (транспортний аеродром). З 16 липня цього року Сергій Феоктистов став у ряди захисників держави на її Сході. Туди поїхав з полігону у Старичах, що на Львівщині.

У сповіщенні про смерть Сергія Олександровича Феоктистова йдеться, що старший сержант інженерно-саперного взводу загинув 26.09. 2015 року біля смт. Новгородське Донецької області внаслідок підриву на вибуховому пристрої. Поранення отримав при виконанні обов’язків військової служби в зоні проведення антитерористичної операції.

Sergii_Feoktystov