Священик із Волині пішов на війну добровольцем

Настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці із села Кричевичі Олександр Добровольський добровільно пішов на війну капеланом.

Про це повідомили у Волинській єпархії УПЦ КП.

Духовенство відправило молебень за мир в Україні, за наших воїнів та за священика Олександра Добровольського, який направляється на Донбас військовим капеланом.

Це перший доброволець із числа священиків благочиння. Помолитися і побажати йому щасливої служби прийшли діти дубівської недільної школи (керівник Наталія Тхоржевська). Декан від імені душпастирів подарував капеланові образ Божої Матері, віддав йому пожертви від усіх парафій району, щоб матеріально підтримати військового священика.

Благочинний також звернувся з напутнім словом: «Військовим потрібна не тільки матеріальна допомога, але й духовно-психологічна, тому вони потребують армійських священиків – капеланів. Їхнє завдання – найперше молитися за воїнів, допомагати своєю вірою слабким духом, воцерковити тих, які мало знають про Бога чи взагалі далекі від віри в Нього, а також підтримати тих, які отримали психологічну травму на війні… Нехай береже вас Бог, нехай із вами буде Божа Мати, а мученик Олександр, ваш покровитель, нехай скріплює вашу віру і буде прикладом християнського служіння».

Священик Олександр Добровольський подякував за молитву й підтримку.