Луцьк: шукають приміщення для дітей-аутистів

Луцькі активісти, які займаються розвитком дітей-аутистів, просять допомогти з приміщенням.

Про це інформує Волинський інформаційний портал.

Громадська організація «Янголята» просить допомогти з пошуком приміщення, в якому могли би проводити заняття для підопічних – діток-аутистів. Із цим питанням сьогодні, 28 вересня, вони прийшли на особистий прийом до Луцького міського голови Миколи Романюка.

Представниці громадської організації розповіли, що раніше займалися з дітками в приміщенні на вулиці Ківерцівській, 9б. Проте транспорт туди дуже рідко ходить і діткам було важко добиратися, а в холодну пору року це ставало причиною виникнення простудних захворювань.

Тож нині на вулиці Ківерцівській значиться лише юридична адреса ГО «Янголята». Їм було запропоновано проводити заняття на Винниченка, 67. Але оренда цього приміщення дуже дорога. Тож звернулися до міського голови, аби він допоміг у цьому питанні.

Микола Романюк пообіцяв сприяння зі своєї сторони.

Окрім того, наступного року на вулиці Бенделіані почне працювати Центр реінтеграції. Це буде спеціальна установа, куди зможуть переселити громадські організації, які допомагають неповносправним дітям проходити реабілітацію, розвиватися та навчатися. Тож їм більше не доведеться тулитися в незручних умовах.