Луцьк: на гаражному розпродажі волонтери зібрали 20 тисяч

У рамках благодійного гаражного розпродажу, який провели волонтери в Луцьку цими вихідними, вдалося зібрати близько 20 тисяч гривень.

Ці кошти будуть використані на придбання теплих речей для військових, – написала у соцмережі Facebook координатора інтернет-спільноти «Добрі справи» Вероніка Попик.

«Для продажу були представлені різні речі в гарному стані, які були зібрані від населення міста Луцька, а також інших міст і навіть країн за рік часу роботи спільноти «Добрі справи» та волонтерами Спілки афганців. Підготовка заходу супроводжувалась тривогою, адже всі прогнози обіцяли дощі, але ризик був виправданий. Захід такого формату відбувався в Луцьку вперше і вся волонтерська група дуже хвилювалась, але, як виявилось, даремно – команда зібралась настільки різнобарвна, креативна і дружна, що швидко організувалась і була готова до відвідин розпродажу численними покупцями», – йдеться у повідомленні.

За словами Попик, усіх залучених людей об’єднувала одна ціль, яка хвилює свідому частину нашого суспільства від початку АТО: забезпеченість наших бійців в зоні бойових дій. А до, того, що розпродаж таки відбувся, доклали зусиль багато співорганізаторів – це ГО “Автомайдан України”, “ВолиньСОС”, Ната Толмачова, Мирослав Ватащук та інші.

Всі лоти, які залишились в спільноті «Добрі справи», невдовзі можна буде придбати через інтернет-аукціон.

«Два дні непомітної, але важкої праці, скінчились. Гаражний розпродаж відбувся незважаючи на погоду, нерозуміння та інші прикрощі. Волонтери сейлу щиро вдячні усім доброчинцям, покупцям та усім добрим людям, які допомагали та підтримали цю акцію. Особлива подяка усім друзям групи за гарячий чай, смачну піцу та неймовірно запашну випічку! Саме завдяки спільним зусиллям за два дні вдалось зібрати близько 20000 грн. за мінусом витрат на захід, які будуть витрачені на закупівлю теплої білизни для наших бійців», – пише Вероніка Попик.