Ковель: міськрада готова прийняти військове містечко

Депутати Ковельської міської ради просять міністра оборони передати місту п’ять будинків відремонтованого військового містечка.

Про це інформує Вголос.

Ковельська міська рада готова прийняти в міську власність п’ять будинків військового містечка №25 лише після належного юридичного оформлення земельних питань та проведення капітального ремонту будинків.

Про ухвалення відповідного звернення до міністра оборони, голови Волинської ОДА та голови Ковельської РДА стало відомо під час 77 сесії міської ради.

Ковельські депутати стверджують, що житлові будинки №№1, 2, 3, 4, 5 військового містечка №25 є відомчими, належать Міністерству оборони України та потребують капітального ремонту, заміни всіх комунікацій. Вони стоять на землях Дубівської сільської ради Ковельського району. Питання про юридичне оформлення права користування земельними ділянками під будинками за Ковельською міською радою на сьогодні залишається не вирішеним.

«Загальна сума витрат з ремонту будинків, водопровідних, каналізаційних мереж та забезпечення автономним опаленням житлового фонду військового містечка №25 на вул. Кутузова, 12 (п’ять житлових будинків), за розрахунками комунальних служб міста (станом на 01.04.2011 року), становить понад вісім мільйонів гривень, фінансування яких неможливе з місцевого бюджету.

За таких умов житлові будинки на вул. Кутузова, 12, територіальна громада міста Ковеля прийняти не може.

Ковельська міська рада готова розглянути питання прийняття у власність територіальної громади міста Ковеля житлового фонду військового містечка №25 на вул. Кутузова, 12, у м. Ковелі Волинської області після юридичного оформлення права користування земельними ділянками під будинками військового містечка за Ковельською міською радою та проведення капітального ремонту будинків», – йдеться у зверненні.