Голєва хоче віддати скандальний гуртожиток Луцьку

Гуртожиток на Привокзальній,13а у Луцьку, який належить акціонерам швейної фабрики, планують передати місту.

Таке рішення ініціювали акціонер фабрики та депутат міськради Олена Голєва. Його розглянуть на наступній сесії міськради 28 вересня.

Голєва пропонує:

1.Прийняти у комунальну власність територіальної громади м.Луцька гуртожиток, розташований по вул.Привокзальна, 13а в існуючому технічному стані.

2.Протягом трьох місяців з дати підписання акта приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Луцька гуртожитку по вул. Привокзальна, 13а надати дозволи на приватизацію кімнат гуртожитку мешканцями, які прожили у ньому не менше 5 (п’яти років) та продовжували проживати на момент підписання акту приймання-передачі.

Нагадаємо, депутати міськраджи вже погодилися прийняти гуртожиток у комунальну власність. Таке рішення прийняли під час сесії у середу, 24 червня.

Щоб передати майно, треба згоду акціонерів. Зокрема одним із них – власником 11% акцій ‒ є депутат ради Олена Голєва. Як розповіла Голєва, вона ініціювала проведення зборів акціонерів, щоб надати згоду на це, а також заперечила, що раніше «ігнорила» мешканців гуртожитку.