Айдарівець Кралюк йде в мери Луцька

Підприємець і боєць батальйону “Айдар” Олександр Кралюк (на фото – зліва)  балотуватиметься на посаду міського голови Луцька.

Про це він заявив під час конференції політичної партії «Громадянська позиція» 27 вересня.

Кралюк зазначив, що він думав про вступ до партії, але не було часу цим займатися, оскільки він лише 15 серпня повернувся з фронту і зайнявся допомогою сім’ям загиблих побратимів.

Лідер обласного осередку «Громадянської позиції» Сергій Чуріков зауважив, що Кралюка хотіли висунути «першим номером», та він відмовився.

Кралюк додав, що не бачить в собі «стільки амбіцій», але програму вже написав. Він зазначив, що 3 роки пропрацював директором комунального підприємства, тому знає, що треба робити.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО КРАЛЮКА

«Я буду вести дуже агресивну кампанію і в лице буду говорити всім те, що про них знаю», – наголосив Кралюк.

«Хочу вселити надію, що хай всі ми не пройдемо, але будемо працювати й надалі , треба щоб кістяк лишився і був дієвим», – додав кандидат. «Я не можу піддавати ризику цілу «Громадянську позицію», – зазначив Кралюк.

Він розповів, що готовий приходити «з готовими проектами рішень», але якщо будуть відповідні ситуації ,то він буде діяти «без гальм», тому не хоче «підставляти» партію. «Є поганий досвід, коли атака на одного лідера закінчується провалом партії», – підсумував Кралюк. Представники «Громадянської позиції» висловили свою підтримку Олександру Кралюку.

«Ми йдемо на бійку, вона буде дуже серйозною»,- підсумував Кралюк.