В Україні можуть об’єднатися дві церкви

В Україні можуть об’єднатися дві церкви – Українська греко-католицька церква  та невелика Харківсько-Полтавська єпархія Української автокефальної православної церкви (оновленої).

Про це йдеться у листі від єпископа Святослава, що розміщений на сайті УАПЦ (о), -повідомляє ТСН.

“Бажаю повідомити Вас про рішення отців Синоду: вітати рішення Собору Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (о) та висловити готовність до спільного пошуку шляхів відновлення євхаристійного сопричастя і адміністративної єдності між Українською греко-католицькою церквою та Харківсько-Полтавською єпархією УАПЦ (о). Створити Синодальну робочу групу для пошуку моделі адміністративної єдності УГКЦ та Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (о). Хочу запевнити Вас, що з мандату Синоду єпископів УГКЦ я особисто, як глава церкви докладатиму усіх зусиль для того, щоб благородна справа єднання наших церков за Божим благословенням якнайшвидше увінчалася успіхом”, – ідеться в листі єпископа Святослава.

Нагадаємо, також про об’єднання заявили Українська православна церква Київського патріархату та Українська автокефальна православна церква.