Товстенюк відповів на слова Башкаленка про регіоналів у «Новому Луцьку»

Майбутній кандидат в мери Луцька Олександр Товстенюк відповів на заяву про те, що в його команді є «авторитетні регіонали».

Про це йшлося під час прес-конференції у суботу, 26 вересня.

Товстенюк відзначив, що вони набирають людей за професійними якостями, а не за партійним квитком. До того ж він вважає, що раніше людей «заганяли» в партію регіонів, якщо вони хочуть бути на посаді.

Зокрема і він у 2010 році «піддався на вплив» Бориса Клімчука та в його кабінеті написав заяву про вступ у Партію регіонів, бо Клімчук «був дуже харизматичною людиною». Однак вже у 2012 році написав заяву по вихід із партії та нібито зазнав про за це переслідувань.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ЗАЯВУ БАШКАЛЕНКА

Проти Товстенюка відкривали низку кримінальних справ, зокрема за статтею 191 ККУ. Нині він вважає, що Олександра Башкаленка хтось попросив зробити таку заяву, а також уточнив, що самого Башкаленка у «Новий Луцьк» на роботу не взяв би.

Натомість Ігор Палиця розповів, що Олександра Курилюка у команду взяли, бо він є фахівцем у галузі освіти і може «вибити» необхідні кошти для освіти.

Також він нагадав, що був опонентом Бориса Клімчука на виборах до парламенту в 2012 році і додав: ніхто із губернаторів не зробив стільки для Волині, як Клімчук.