Презентація кандидатів «Укропу»: концерт, чашки і «ніякої гречки»

У Луцьку відбулася презентація кандидатів від партії  «Укроп» у Волинську облраду та Луцьку міську раду.

Провели її у суботу, 26 вересня.

Напередодні з’їзду гостям роздавали пакети із символікою партії, а також браслети, чашки, блокноти, ручки, та програми партії.

Як розповів на сцені лідер списку у обласну та міську раду Ігор Палиця, нинішня влада не змогла під час війни забезпечити армію. Все лягло на плечі волонетерів. Також в країні не відбуваються необхідні реформи. Він нагадав, що посол США Джеффрі Пайєтт заявив про ГПУ, яка заважає реформам та стимулює внутрішню корупцію.

За словами Палиці, після того, як він заявив про намір балотуватися у 23-у окрузі у Верховну Раду, вибори там не відбудуться.

Ще він розкритикував владу за низькі соціальні стандарти і низькі зарплати бюджетникам, адже, на думку Палиці, для виживання людини треба мінімум 5500 гривень. А збільшення пенсій на 100-120 гривень – «це просто насмішки».

Також Палиця згадав, що держава неналежним чином веде інформаційну політику і бореться із сепаратизмом. Так, за його словами, партія «Наш край» зароджувалася у Бесарабії, коли він був головою Одеської ОДА. Тоді від СБУ надходили директиви про те, що «Наш край» – сепаратисти і фінансуються за гроші регіонала Юрія Іванющенка – «Юри Єнакіївського». А сьогодні на Волині від нашого краю балотуються Святослав Кравчук, Антон Кривицький, Богдан Коліснк та інші, а влада чомусь «забула» про їх сепаратизм.

Палиця запросив на сцену кандидатів у обласну раду та у Луцьку міську раду, а ще кандидата в мери Луцька Олександра Товстенюка. Їм він дав настанову – «ніякого підкупу, ніякої гречки». А ще попередив, що несе відповідальність за кожну людину. Адже вони ідуть в політику не для того, щоб збагатитися, а для того, аби справді допомогти людям, – каже Палиця. «Якщо ми сьогодні не підемо в політику, ми втратимо державу», – заявив кандидат.

Відзначимо, що прізвища всіх кандидатів «Укроп» офіційно заявить лише після офіційної реєстрації.

Палиця переконаний, що «Укроп» – це не партія-одноденка. Він нагадав, що у 2014 році їх кандидат Ірина Констанкевич програла Ігорю Лапіну. Однак фонд «Новий Луцьк» не припинив роботу, тому і «Укроп» працюватиме не один рік, – переконує він.

ЧИТАТИ СПИСКИ “УКРОПУ” У ВОЛИНСЬКУ ОБЛРАДУ

Палиця, що додав, що ГПУ взялася проводити обшуки на його підприємствах, таким чином ніби намагаючись залякати їх команду, але «нас не залякати».

Після його виступу для глядачів виступив гурт «Мандри».