Ковель: просять привести до ладу військове містечко

Депутати Ковельської міської ради просять провести капітальний ремонт військового містечка та юридично закріпити землі за міською радою.

За відповідне звернення до Міністра оборони України, голови Волинської обласної та Ковельської райдержадміністрацій проголосували на сесії, – повідомляє «Про Ковель».

У зверненні йдеться, що до Ковельської міської ради постійно звертаються мешканці військового містечка,я ке знаходить ся на вулиці Кутузова. Жителі просять врегулювати питання передачі житлового фонду названого військового містечка у власність територіальної громади міста.

Оскільки будинки належать Міністерству оборони, питання щодо юридичного оформлення права користування земельними ділянками під будинками за Ковельською міською радою на сьогоднішній день залишається не вирішеним. До того ж будинки потребують капітального ремонту на 8 мільйонів гривень,  а міський бюджет не має  таких коштів. Тож міська рада зможе розглядати питання прийняття у власність  територіальної громади після того, як землі юридично закріплять за міською радою та проведуть капітальний ремонт будинків.

Тож у зверненні просять створити належні житлові умови для мешканців містечка.