Демобілізованих військових запрошують на підготовку

Проект “Україна – Норвегія” запрошує на безкоштовну професійну перепідготовку звільнених у запас військовослужбовців (або тих, хто планує звільнитися) Збройних Сил України та інших силових структур.

Про можливість для навчання повідомила у мережі Facebook волонтерка Наталія Ариванюк.

До навчання також можуть долучити членів сімей військових. У межах проекту є можливість отримання юридичної, психологічної допомоги та сприяння працевлаштуванню.

“Проект ставить перед собою завдання підвищення конкурентоспроможності військовослужбовців та членів їх сімей на ринку праці, підвищення рівня добробуту сімей”,- йдеться у дописі.

Новий семестр розпочинається 15 вересня і буде відбуватися у таких містах:
– Тернополі та Чорткові – на базі Тернопільського національного економічного університету, галузь знань: «Приватне підприємництво: організація, облік та контроль»
– Львові – на базі Національного університету «Львівська політехніка», галузь знань: «Інтернет-маркетинг: розвиток бізнесу в Інтернеті»
– Чернівцях – на базі Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича, галузь знань: «Безпека підприємницької діяльності».

Слухачі на базі університету, проходять курсову перепідготовку в обсязі 500 академічних годин. За цей час учасники проекту отримають необхідний мінімум знань у галузі. Також слухачі перебуватимуть у сприятливому середовищі для набуття нових контактів, джерел інформації та можливостей для успішного життя.
Курс триває близько трьох місяців з подальшим сприянням у працевлаштуванні слухачів. Понад 75 відсотків офіцерів працевлаштовані впродовж курсу перенавчання або протягом року після його закінчення.

У дописі вказані й реквізити та контакти:
Для того, щоб стати учасником, можна заповнити анкету на сайті
http://social-project.com.ua/nash-proekt

Або зателефонувати за номером: +38 (066)-646-95-50 (Максим Геннадійович)