У Луцька збирають книги на Схід

В межах акції «Українська книга на Схід» в східні регіони передали україномовну літературу.
Про це розповів голова луцької міської організації партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка, депутат Луцької міської ради Євген Ткачук, – повідомили у партійній прес-службі.
Акцію провели під час візиту делегації з Луцька на Донеччину. На Схід у складі делегації під головуванням луцького міського голови Миколи Романюка їздили також Ткачук та депутат обласної ради від цієї політсили Ігор Чорнуха.
«Таку акцію ми проводимо з червня цього року. Організували її з моїми однопартійцями. Кожного місяця збираємо книги на різну тематику, але виключно українською мовою», – зауважив Євген Ткачук.
«Ми передаємо ці книги жителям Сходу. Тепер від лучан завезли понад три сотні примірників. Вони хочуть читати і розмовляти українською мовою, але, на жаль, української книги на Сході мало. Люди із задоволенням розбирають їх і просять ще більше», – наголосив партієць.
Акція триває. Потрібні книги будь-якого жанру та для різного віку, в тому числі й дитячі. Літературу активні волиняни, що підтримують ідею поширення українського слова на Сході, можуть принести за адресою в Луцьку: проспект Волі, 29.