Спортивне свято в Луцьку: «Авангард», «Варта порядку», «Новий Луцьк»

Луцьк зустрів всеукраїнський Чемпіонат захмареним небом та теплою погодою. Зранку двірники активно очищали подвір’я стадіону «Авангард» від гілля та опалого листя.

Біля стін стадіону змонтували торгівельну палатку, де відвідувачів частують сендвічом чи круасаном і можна випити гарячого напою, – пише Таблоїд Волині.

Хлопці з «Варти порядку» та місцева охорона спостерігають за територією стадіону та слідкують за порядком. Ще до початку змагань спортсмени активно розминалися та робили пробні забіги на бігових доріжках. Колектив організаторів працював над облаштуванням спортивних майданчиків для змагань.

У межах стадіону поки що не спостерігається особливого пожвавлення. Здебільшого на «Авангарді» присутні спортсмени-учасники змагань та їх підтримка. Хоча й спостерігали за підготовкою до змагань та їх початком і прості глядачі. Велика група людей дивилася за дійством з балкона.

Головний арбітр змагань Володимир Яловик із самого ранку брав участь в підготовці. Президент Федерації легкої атлетики Волинської області Володимир Рудюк теж на місці.

Рівно о 9:00 пострілом у небо арбітр розпочав змагання, які стартували зі спортивної ходьби дівчат на три тисячі метрів. У забігові взяло участь 17 учасниць, з поміж яких вісім спортсменок з Волині, а також бігунки з Івано-Франківщини, Тернопільщини, Житомирщини та інших областей України.

Між дівчатами спостерігалася запекла боротьба. Перемогу здобула Ксенія Бєлова, спортсменка з Сумської області. Дві волинянки Дарина Касян та Юлія Котик вибороли відповідно друге та третє місце.

О 9:20 відбулися змагання зі спортивної ходьби серед юнаків. У забігові взяли участь 12 учасників, один з яких представник Волині.

Чемпіонат України з легкої атлетики тільки-но стартував на стадіоні «Авангард» у Луцьку, тому на продовження варто очікувати багато різноманітних та цікавих змагань.