Луцьк: волонтери дефілюють у «благодійному» одязі

Волинські волонтери знялися у фото сесії, щоб привернути увагу до благодійного Гаражного розпродажу, який відбудеться у Луцьку у ці вихідні.

Про це повідомили організатори.

Волонтери сфотографувалися в одязі, який можна придбати у ці вихідні, 26-27 вересня, у Луцьку.  Виручені кошти активісти спрямують на допомогу армії.

За словами організатора заходу, координатора благодійної інтернет-спільноти «Добрі справи» Вероніки Попик, таку масштабну благодійну акцію активісти вирішили організувати саме зараз через наближення зими.

«З кожним днем потреби хлопців зростають, бо не за горами холод. Їм потрібні теплі речі. А ми  в нашій спільноті «Добрі справи» не можемо їх покривати за відсутності достатніх надходжень. Тому я вирішила долучити до дійства багатьох волонтерів нашого міста. І вони з радістю погодилися, адже працюємо на спільну справу», –  прокоментувала Попик.

Як розповіла волонтерка Наталія Толмачова,  цей розпродаж – можливість, як придбати гарні речі, так і підтримати бійців.

«Люблю речі,  які я відчуваю. Тут я відчуваю, що це буде класно і цей захід не такий як інші волонтерські заходи.  Він корисний з усіх сторін, адже можна придбати і красиву річ, і хлопцям допомогти. Це не просто випрошування грошей. Тим більше, я люблю такі  одномоментні,  яскраві заходи, де  можна зустріти багато класних людей і гарно провести час. Ну і звісно, що головна мета розпродажу – це підтримка наших хлопців, а не просто захід заради заходу», – розповіла волонтерка.

Активістка Любава Казмірчук впевнена, що залучення до благодійного розпродажу багатьох волонтерів робить їх сильнішими: «таке об`єднання потрібне як ніколи. Сподіваюсь, що і коштів за рахунок цього зберемо більше. І нашим героям допоможемо.

Засновниця організації «ВолиньSOS» Тетяна Должко каже, що волонтери їх благодійної групи долучаються до сейлу кількома способами:

«По-перше, в нашої групи та у наших волонтерів назбиралось багато речей, котрі ми давно хотіли віддати в “Добрі справи” для продажу на користь АТО. Ідея з «Гаражним розпродажем» дуже зацікавила своїм форматом та новизною. По-друге,  ми завжди намагаємось підтримати волинських волонтерів та допомогти, коли маємо змогу і нагоду. Бо останнім часом розумієм, що лише спільно реально можем щось зробити та змінити. Працювати у волонтерстві поодинці стає все важче. По-третє,  солдати чекають на нашу допомогу, незабаром зима і потрібно закупити та передати на передову багато недешевих речей, тобто для цього потрібні чималі кошти. І для того потрібно робити щось дієве та ефективне. Я думаю, що таким  і є «Гаражний розпродаж.

«Ну і мені імпонує те, що цей проект не просто спрямований, щоб допомогти солдатам, але й дає змогу сім`ям, котрі зараз мають незначні прибутки,   купити гарні речі за доступними цінами, а іншим людям,  у котрих назбиралось багато зайвих речей,  не просто їх позбутись, а зробити добру справу для багатьох, відчути себе корисними. Це  такий собі спосіб кожному спробувати себе волонтером», – розповіла Должко.

Захід відбудеться на Тетатральному майдані поряд із фотостендом «Героям Небесної сотні».