Історія від волонтера: героїв у Києві зустріли як зеків

Волинський адвокат Василь Нагорний уже понад рік безкоштовно захищає військових від кримінальних переслідувань. Сьогодні ж він пережив ті приємні хвилини, заради яких провадить волонтерську діяльність.

Про це він написав у соціальній мережі Facebook.

Подаємо допис Нагорного без жодних змін і правок:

«Сьогодні пережив ті приємні хвилини, заради яких і «волонтериш». Дві зустрічі в один день. Боєць родом із Закрапаття, який ще в липні довірився мені, абсолютно випадковому юристу, і якому в телефонному режимі годинами допомагав складати скарги. Результат: повне зняття підозри в дезертирстві та отримання УБД. Поїхав в Польщу заробляти гроші.

Друга зустріч, свіжоспечений «дємбєль», в чий підрозділ ще недавно ми всім миром відправляли передачі. До речі, коли боєць їхав зі сходу, то передав молодим бійцям не лише досвід, а й буквально всю амуніцію, від трофейної зброї до майки. (це тим, хто каже, що там всі всім забезпечені). Ніколи не бачились (подзвонив проконсультуватись), але впізнали один одного відразу, ніби сто років вже знались. Наговоритись неможливо…

Зате «теплий» прийом їм влаштували в Києві, зустрічали як зеків, платформу оточив конвой з собаками, «прошманали» всі речі, мало до бійки не дійшло… Я розумію, що це міри безпеки, але, провівши обшук, можна після того вибачитись та зустріти хлібом-сілл.?! По переду в бійця ВЛК, МСЕК, бюрократи, але я так міркую, що потрапив він у добрі руки, і все буде гаразд».