Гунчик порадив керівнику «Луцьктепла» «поставити палатку під Міністерством і жити там»

Голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик незадоволений роботою керівника ДКП «Луцьктепло» Юрія Паращія через низькі показники погашення боргу за газ.

Про це стало відомо 25 вересня під час засідання антикризового штабу.

Директор ДКП «Луцьктепло» Юрій Паращій повідомив, що підприємство підготувало листи до відповідних відомств та Міністерства з проханням виділити на жовтень газу на 7 мільйонів гривень, згідно з дозвільними документами. Проте відповіді поки не отримали.

Також директор «Луцьктепла» повідомив, що за останній тиждень перед НАК «Нафтогазом» погасили боргу на суму 225 тисяч гривень. Загалом же за вересень борг вдалося скоротити на 625 тисяч гривень. Населення скоротило борг перед «Луцьктеплом» на 977 тисяч гривень.

Такі показники здивували Володимира Гунчика. «У вас на сьогоднішній день 45 мільйонів», – нагадав губернатор. Він додав, що якщо і відкриють постачання гарячої води, а розрахунків за газ не буде, «то як відкрили, так і закриють на другий день».

Гунчик додав, що якщо динаміка погашення боргу перед «Нафтогазом» становитиме й надалі по півмільйона, то на розрахунок за існуючий борг підуть роки. А теплу воду без оплати ніхто не забезпечить.

Тому Гунчик порадив Паращію активно добиватися подачі газу в Києві, «поставити палатку під Міністерством і жити там». Наприкінці Гунчик додав, що незадоволений роботою Паращія.