Порошенко відповів на петицію про легалізацію зброї

Президент України Петро Порошенко доручив залучити автора петиції щодо легалізації зброї для українців до обговорення відповідних змін до Конституції.

Про це йдеться на офіційному сайті у відповіді Порошенка на петицію. Як відомо, петиція від ВГО «Українська асоціація власників зброї» голови наглядової ради Георгія Учайкина набрала понад 36 тисяч підписів з необхідних 25-ти, ‒ пише канал 24.

Президент нагадав, що Конституційна комісія працює у складі трьох робочих груп, які розробляють зміни до Конституції. Він у відповіді зазначив, що основними напрямами комісії є: децентралізація, удосконалення конституційних засад правосуддя та конституційне регулювання прав, свобод і обов’язків людини та громадянина.

«Для забезпечення ґрунтовного та всебічного розгляду відповідної конституційної пропозиції я звернувся до Голови Конституційної Комісії, Голови Верховної Ради України В. Гройсмана ініціювати скликання засідання робочої групи Конституційної Комісії з прав, свобод та обов’язків людини і громадянина із залученням до цієї роботи автора електронної петиції, представників різних політичних сил, державних органів, інститутів громадянського суспільства, вчених-правознавців, експертів», — повідомив глава України.

Він нагадав, що прийняття законів належить до повноважень українського парламенту.