Об’єктивність виборів у Нововолинську – під загрозою, – «Самопоміч»

Об’єктивність виборів у Нововолинську – під загрозою, – йдеться в зверненні місцевого осередку «Самопомічі».

23 вересня його надав голова організації Борис Бабійчук.

У зверненні зауважено, що тервиборчком затягує виборчий процес, зокрема, довгий час не призначали бухгалтера, який мав надати документи про відкриття виборчих рахунків.

21 вересня людину призначили, однак документи вона надала 23-го, однак з першої спроби їх забракували у Держказначействі.

“Решта необхідних документів, для відкриття рахунків у Держказначействі, Нововолинській міській територіальній комісії не видано. Заступник начальника держказначейства Яковинець Надія Іванівна чітко не вказала необхідний перелік документів та вимог до їх оформлення необхідних для відкриття рахунків в Держказначействі Нововолинською міською територіальною комісією”, – йдеться в зверненні “самопомічан” до міського голови Віктора Сапожнікова.

“Всі вище описані факти ставлять під загрозу демократичність та об’єктивність виборів, які повинні відбутися 25 жовтня 2015р. На підставі викладеного, прошу Вас розібратися з ситуацією, яка відбувається в м.Нововолинськ з організацією виборчого процесу з підготовки до виборів, які відбудуться 25 жовтні 2015р”, – вказано в документі, який підписав Борис Бабійчук.