Ківерці: волонтери повезли бійцям печі для опалення

Печі опалювальні, намет та інші, необхідні для облаштування табору речі, повезли на Схід волинським бійцям волонтери Ківерців.

Про це повідомляє Ківерцівський районний інформаційний портал.

У своєму листі артилеристи просили придбати для них: намет польовий (УЗ або УСТ) – 1 комплект; печі опалювальні – 8 комплектів; цвяхи: 80 мм – 3 кг, 100 мм – 10 кг, 150 мм – 10 кг, 200 мм – 3 кг; скоби – 100 шт. та клейонку – 2 рулони.

За декілька днів все необхідне зібрали. Пічки та скоби надав підприємець Володимир Дейна; цвяхи, клейонку та пальне – підприємець Микола Барабаш; шкарпетки та футболки – Петро Чайка від «Волинської місії благовістя»; смачнющі сухарики – Володимир Маковецький від «Волиньагропродукт»; печиво та продукти – профспілка КЗ «Ківерцівське РТМО».

На Сході зараз перебуває отець Іван Семенюк, благочинний Ківерцівського благочиння УПЦ Київського патріархату. Для нього парафіяни зібрали та передали з волонтерами адресні подарунки.

«Найтяжче було виконати прохання бійців щодо намету. Річ недешева та й не в кожному магазині продається. Вдалося знайти аж в Києві за 14500 грн. До збору коштів долучилися благодійники», ‒ пише видання.

Доставити вантаж до бійців своїм транспортом погодився Валерій Обдар. Разом з Артуром Завальним та Сергієм Люпою вони вирушили в дорогу. Станом на 21 вересня вантаж доставлений і волонтери повертаються додому.