Ківерці: нелюд зарубав рідну матір

Ківерцівські правоохоронці затримали чоловіка, який убив матір. Тепер душогубцеві загрожує покарання у вигляді п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Про це повідомили у волинській міліції.

Повідомлення про вбивство у ківерцівський райвідділок надійшло від лікаря. За місцем проживання виявили тіло 80-річної жінки зі слідами насильницької смерті. Правоохоронці встановили, що вбивство скоїв 52-річний син потерпілої.

Того дня він чіплявся до матері із погрозами, але у конфлікт втрутився батько. Після цього, син вирішив покінчити життя самогубством, однак здійснити задумане не вдалося. Вночі, чоловік спробував знову позбавити матір життя – душив сплячу жінку, проте і цього разу на заваді став батько, однак чвари не вщухали до ранку.

Близько шостої години, коли жінка пішла до літньої кухні готувати сніданок, син направився слідом за нею. Чоловік взяв до рук сокиру та кілька разів вдарив жінку по голові, від чого вона втратила свідомість. Зловмисник пилкою перерізав горло матері.

Слід відзначити, що підозрюваний характеризується за місцем проживання негативно: ніде не працює, власної сім’ї не має, до того ж полюбляв випити.

Чоловікові оголошено про підозру в умисному вбивстві. Підозрюваний заарештований та перебуває в ІТТ Луцького МВ УМВС України у Волинській області.

Тепер за вбивство власної матері чоловікові загрожує до 15 років ув’язнення.