Хочуть заморозити житлові програми для військових

На офіційному порталі Верховної Ради України опублікували проект постанови № 3142, у якій планується забезпечити 715 мільйонів гривень на зарплату військовослужбовцям строкової служби завдяки призупиненню житлових програм для військовослужбовців.

Про це повідомляє УНН.

“Так, орієнтовна потреба в коштах на 2015 рік для виплати грошового забезпечення строковикам на рівні військовослужбовців-контрактників становить 715,0 млн. грн. для всіх силових відомств”, — йдеться у пояснювальній записці до проекту постанови ВРУ № 3142 “Про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України “Про додаткові заходи щодо зміцнення обороноздатності та безпеки держави”.

Забезпечити ці кошти збираються через виключення абзацу: “Вжиття реальних заходів щодо забезпечення житлом військовослужбовців. Зокрема, в першу чергу спрямувати кошти на завершення будівництва житлових об’єктів, що мають високий ступінь готовності, та викуп житлових об’єктів незавершеного будівництва, запровадити спрощений механізм залучення інвестицій для будівництва житла, а також передбачити надання військовослужбовцям, які мають вислугу не менше 5 років, довгострокових безвідсоткових кредитів на придбання житла”.

Проект постанови вніс прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, під пояснювальною запискою стоїть ім’я міністра оборони Степана Полторака.