Через високі ціни люди масово тікають із «ДНР», – спортсменка

Через неймовірно високі ціни та маленькі заробітки люди масово виїжджають із території, підконтрольній терористичній організації «ДНР».

Про це розповіла Заслужений тренер України із легкої атлетики Олена Вегнер, яка переїхала до Луцька із Донецька, – пише Таблоїд Волині.

Жінка розповіла також, що люди масово виїжджають з тамтешніх земель. Причина цьому: неймовірно високі ціни. «Ціни там скажені просто, а зарплати залишаються ті ж самі. Образливо за бабусь, які заходять в магазин, дістають копійки і не можуть нічого купити. Тут курку можна за 80 гривень купити, а там за 200. Тут картопля 4 гривні, а там 12-16 гривень. Це все бізнес. Тут взяли, там продали дорожче. Людям війна, а в когось бізнес», – каже вона.

Олена вважає, що люди на Донеччині «купились» на красиві обгортки. «Лозунги, які звучали, коли приходила ДНР «Ми станемо жити краще, ціни будуть менші, зарплати більші». І люди казали: «Так, ми йдемо за вами!». Однак, коли минає місяць, два, п’ять, рік і стає все гірше й гірше – люди розуміють: «Мабуть, ми тут не потрібні». Дуже багато людей змінили свою точку зору. Дуже багато!» – стверджує жінка.