Волинський бунт бурштинокопачів: версія міліції

У чергову частину Маневицького РВ УМВС України у Волинській області надійшла інформація про те, що у лісовому масиві району 300 чоловік займаються незаконним видобутком бурштину-сірцю.

Про це інформує сайт волинських правоохоронців.

Аби припинити незаконний видобуток бурштину, у Волинській обласній державній адміністрації відбулася координаційна нарада за участю голови адміністрації Володимира Гунчика, силовиків та громадських активістів.

На охорону громадського порядку залучено близько тисячі співробітників УМВС, СБУ, УДСНС, НГУ, Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства,  представники громадських організації, міліції особливого призначення із сусідніх областей.

Для перекриття шляхів залучено один БТР та сільськогосподарську техніку.

Станом на восьму ранку правоохоронці затримали чотири транспортних засоби та 17 чоловік. Вилучено бурштин, гроші та інвентар для видобутку «сонячного каміння».

Зараз на місці інциденту зібралося близько 200 громадян на 20 транспортних засобах, які намагаються проїхати у лісовий масив.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що волинські бурштонокопачі перекрили трасу на Варшаву.