«Солідарність»: «мінус один» кандидат

Депутат Волиньради Валерій Діброва звинуватив кандидата в депутати від політичної партії БПП «Солідарність» Миколу Савельєва у зв’язках з Партією регіонів. У підсумку Савельєва виключили із списку претендентів на крісло депутатів Волиньради на виборах 25 жовтня.

Це сталося під час конференції Волинської територіальної організаціі партії «Блоку Петра Порошенка – Солідарність» 23 вересня.

Валерій Діброва , який теж претендує на депутатсво на наступну каденцію, зазначив що був надзвичайно здивованим, коли побачив у списку прізвище «одіозної фігури Савельєва», директора Володимир-Волинського педагогічного коледжу. Діброва сказав, що Микола Савельєв очолював штаб «януковичового» Сергія Ковальчука,  і «відстоював на площі ідеали Януковича».

«Невже за одну фігуру, яка комусь припала до душі, «садити» весь блок…Ми домовлялися чітко і ясно:хто будь-яким чином «примазаний» до Партії регіонів не брати у список»,- додав Діброва. Він переконував, що людина, яка очолювала виборчий штаб Сергія Ковальчука не має права бути у списку.

Тому член БПП Микола Холмецький вніс пропозицію виключити зі списку Савельєва, щоб позбутися «дискредитаційного елемента». Він заявив, що добре пам’ятає «ті вибори» та тиск, який тоді чинили до людей.

«Я ніколи  вжитті не був членом партії Регіонів, був членом «Народної партії», балотувався за списком «Народної партії», а зараз вийшов», – сказав натомість Савельєв. Він додав, що якщо громада проти його кандидатури, то він не буде балотуватися.

Володимир Гунчик зазначив, що кожен має право висловити свою думку. Тому Гунчик запропонував затвердити список та поглянути за результати голосування.

Він закликав «не ділити людей на чорних і білих», а дати час, щоб перевірити Савельєва – проаналізувати його роботу через рік  і визначити тоді, чи гідний він і далі представляти партію.

Микола Савельєв заперечив  свою “прихильність” до Партії регіонів. Він зазначив, що для нього на першому місці інтереси громади Володимира-Волинського. Він також розповів, що тричі був депутатом Володимир-Волинської міської ради

«Напевно люди, яких  я представляв підтримували моє бачення… За собою я жодної вини не чую», – зазначив Микола Савельєв. Цього разу він разом з БПП, бо йому близькі ідеї Президента.

В’ячеслав Дмитрук з Володимир-Волинської міської організації БПП розповів, що Савельєв активно підтримував АТО, зокрема допоміг придбати реанімобіль,  і є достойною кандидатурою, тому рекомендував підтримати кандидатуру Савельєва.

«В нашому списку немає жодного екс-члена Партії регіонів чи Комуністичної партії», – наголосив голова обласного осередку БПП Роман Романюк. Він додав, що знає Савельєва як порядну людину.

Проте у підсумку голосували за список, але без Савельєва, а після цього голосували за «додавання» Савельєва до списку та закріплення за 44 округом. У сумі – 22 за , 30 утрималися, 4 проти.  Тому Микола Савельєв більше не претендує на 44 округ, і хто стане кандидатом поки невідомо.