У містах і селищах бракує землі атошникам

У волинських містах і містечках бракує землі для учасників АТО. Наприклад, у селищі Колки лише сім родин отримали обіцяне державою.

Про це йшлося під час візиту голови ОДА Володимира Гунчика у Маневицький район, – повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

 

В оселі загиблого під Волновахою Леоніда Полінкевича, що в Колках, побував Гунчик поспілкувався з батьком Героя Олександром та матір’ю Галиною.

“Леонід жив армією. У 29 років він уже отримав звання майора. Горів справою. Умів переконувати й знаходив потрібні аргументи, тому на Сході бойові побратими його дуже поважали”, – розповіла мати Героя.

На таких людях і тримається Незалежність. На цьому наголосив Володимир Гунчик, спілкуючись із родиною військовослужбовця.

“Від себе особисто та від імені всієї волинської громади – щире спасибі вам за сина. Розумію, що жодні слова, жодні матеріальні блага не здатні применшити біль батьків, які втратили сина, але ми не можемо допустити, аби спомин про таких хлопців, які ціною власного життя, стали боронити кордони держави, стерся. То – приклад неймовірного патріотизму та героїзму”, – мовив він.

Також зауважив Володимир Гунчик, що нині завдання влади – активно працювати з тими, хто повернувся з війни, й максимально їм допомагати адаптуватися до мирного життя. Разом із тим – шанувати память загиблих і не залишати напризволяще їхні родини.

“У Колках виділено сім земельних ділянок для бійців АТО та їхніх родин. До 20-ти заяв ще є. І цим потрібно займатися. Ви правильно кажете: дбати за соціальні гарантії для тих, хто повернувся… Селищна рада виділяла по 15 соток одразу у власність, а не в оренду, як решті громадян. Зараз шукаємо можливості як виготовити документацію, аби виділяти за межами населенного пункту, бо землі безпосередньо в Колках бракує”,  – повідомив батько загиблого Героя Олександр Полінкевич, котрий третю каденцію поспіль очолює Колківську селищну раду.