Шикарне життя скандального владики Павла

Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (Московський патріархат) митрополит Павло, коли дізнався, що програма “Гроші” готує про нього новий сюжет, то сам передзвонив журналістам.

Він визнав свою нестриманість і запросив на чай, але публічно вибачатися відмовився навідріз, – йдеться в програмі “Гроші” каналу “1+1”.

Різкий з журналістами, але покірний з правоохоронцями на 12 сторінках допиту, бізнесмен Петро Лебідь в образі владики Павла зізнається у тому, який при-церковний бізнес зробив його вкрай заможним.

“Гроші” вже не раз показували шикарне життя, яке веде намісник Київської Лаври.

У його одноосібному володінні величезне господарство Лаври. З доходами у 7 мільйонів на рік та сірою бухгалтерією. Оснастити підсобне господарство завзятому митрополиту допомогли пожертви простих вірян. Вдало побудоване господарство – це не єдина гордість владики. Поруч з ним розбудувався розкішний особняк аскетичного монаха.

Окрім особняка у Воронькові, у володінні Павла – розкішний будинок на Печерську та квартира на столичній Срібнокільській вулиці. А живе святійший у розкішному будинку на території Лаври. Читайте також: Порушив – Слава Богові. Поліція заскочила водія скандального настоятеля Лаври на порушенні ПДР Елітний автопарк Павла заставляє здригнутись – майже щороку нові автівки.

Запал із яким владика Павла боронить від журналістів і громадськості своє шикарне життя давно дивує навіть його стриманих колег. Обурені і здивовані греко-католики, баптисти та іудеї. Вони говорять майже одноголосно: поведінка владики Павла неприйнятна для служителя церкви.

Програма “Гроші” поважає духовний внесок Києво-Печерської Лаври, але буде стежити за життям святині доки на її території процвітає бізнес із незрозумілою бухгалтерією.

Нагадаємо, що намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври (Московський патріархат) митрополит Павло записав звернення до громадськості, де пожалівся на журналістів, які “не дають проходу на території Лаври” митрополиту. Владика звернувся безпосередньо до “журналістів “1+1” та “2+2”. У 9-хвилинному відео митрополит сипав звинуваченнями у нишпоренні та пильній увазі до його персони.