Охочий стати головним лісником Волині каже, що не займався мародерством

Кандидат на посаду начальника обласного управління лісового та мисливського господарства В’ячеслав Савчук обіцяє побороти схеми розкрадання лісу, які нині є на Волині.

Про це він розповів під час прес-конференції у вівторок, 22 вересня.

Як розповів представник «Об’єднання учасників АТО та волонтерського руху» Руслан Тимощук, згідно із постановою Кабміну від 26 серпня, спростили процедуру призначення на державну службу учасників АТО, тому вони вирішили підтримати кандидатуру бійця батальйону «Донбас-Україна» В’ячеслава Савчука.

Савчук заявив, що нині лісгоспи продають палети за заниженими цінами – 105 доларів, натомість нібито є підприємства, які хочуть купити за 120 доларів. Також наразі нібито продають за заниженими цінами ліс «кругляк».

Ще він згадав про те, що за часів керівництва Богдана Колісника нібито «дерибанили» землю на базі відпочинку лісників біля Світязя та у насіннєвому центрі в селі Гаразджа.

Закиди про те, що його допитували через незаконне переховування зброї на Сході, В’ячеслав Савчук спростовує та посилається на особисту неприязнь до нього колишнього соратника із позивним «Філарет».

Савчук вважає, що бійці «Донбасу» на чолі із Семеном Семенченком намагаються дискредитувати його як претендента на посаду головного лісника Волині.

K1600_DSC_1273