Луцька «БПП-Солідарність» презентувала список на виборах

Луцький міський осередок «Блоку Петра Порошенка – Солідарність» затвердив список кандидатів у депутати міської ради.

Його презентували під час партійної конференції у вівторок, 22 вересня.

Як зазначив голова осередку Євгеній Ткачук, «у непростий для держави час ми має скласти іспит на демократію». Він досить очікувано запропонував кандидатом на посаду міського голови висунути нинішнього мера Миколу Романюка.

У своєму виступі Романюк розповів про плани розвитку міста на наступні два роки. Нинішній градоначальник вірить, що в країні успішно відбудеться реформа децентралізації, тому в 2017-у будуть нові вибори. За два роки Романюк разом із своєю командою пропонує добудувати як мінімум першу чергу 27-ої школи, дитячий садочок на вулиці Декабристів та розширити ДНЗ №20.

У галузі охорони здоров’я: планують відкрити нову амбулаторію на вулиці Наливайка, розширити на Бенделіані та Стрілецькій. Хочуть також відкрити сучасне приймальне відділення у Луцькій міській клінічній лікарні, модернізувати амбулаторію на Вересневому. А на Бенделіані, 7 планують відкрити центр для дітей із особливими потребами.

Плани Романюка щодо розвитку інфраструктури: поступово виводити із центру міста автобуси, замінивши їх тролейбусами. Нині в місті 45 тролейбусів, їх кількість хочуть збільшити до 70. А також обіцяють нові тролейбусні лінії. Також у разі його обрання обіцяють закінчити реконструкцію та розширення проспекту Волі до Київського майдану. Однак цей проект незабаром винесуть на обговорення громади.

Також планують ремонти тротуарів на вулицях Дубнівській, Рівненській, Ковельській, проспекті Перемоги, Данила Галицького, Станіславського. Всі тротуари будуть робити тільки із бруківки, – обіцяє Романюк. А ще каже про мінімум 40 ремонтів прибудинкових територій за 2 роки.

У галузі енергозбереження: підтримка ініціатив мешканців щодо «утеплення» житла, реконструкції, впровадження енергозберігаючих технологій, зокрема встановлення світлодіодних світильників вуличного освітлення та «особливе» освітлення пішохідних переходів (44 вже освітлення, планують ще 50, – каже мер).

Романюк розповів, що його команда хоче продовжити співпрацю іх ЄБРР і НЕФКО щодо встановлення близько 200 індивідуальних теплових пунктів у багатоквартирних будинках та реконструкцію мереж.

В галузі туризму планують відремонтувати вежу Чарторийських і почати дослідження підземель в Старому місті.

Щодо спорту, то є намір відкрити стадіон на місці іподрому в Центральному парку.

Кандидатуру міського голови підтримали одноголосно. Євгеній Ткачук зачитав список кандидатів у міську раду:

Микола Романюк – перший без округу

Авраменко Андрій – 24 округ

Володимир Сурмик – 36

Бальбуза Богдан – 26

Бірюков Анатолій 16

Бунда Наталія -1

Вальчук Віктор 41

Василевский Артур – 21

Верзун Петро – 35

Гаврищук Андрій -9

Гнетньов Ігор – 19

Гордійчук Юрій – 8

Гринчук Юлія – 2

Дильов Ігор – 12

Запотоцький Артем – 17

Зотов Дмитро – 20

Киця Андрій – 11

Климчук Богдан – 39

Козлюк Олександр – 31

Коритнєва Ольга – 33

Корчук Іван – 42

Лаба Леонід – 13

Лисобей Ольга – 34

Мартинюк Олександр – 23

Мельник Катерина – 25

Мельник Максим – 37

Моклиця Юрій – 6

Нестерук Петро 22

Ніколайчук Олександр – 32

Павлюк Павло – 40

Панасюк Григорій – 7

Пархом’юк Анатолій – 29

Покровський Андрій – 18

Поха Сергій 10

Почтарук Віталій 15

Рачков Олександр 30

Романюк Назар 14

Романюк Роман 38

Стрихарчук Сергій – 27

Ткачук Євгеній – 3

Хорошенко Святослав – 5

Шваб Анатолій – 28

Яручик Микола – 4

Відзначимо, що Віктор Вальчук, Юрій Моклиця, Богдан Бальбуза, Дмитро Зотов, Леонід Лаба, Андрій Гаврищук, Олександр Мартинюк, Богдан Климчук, Олександр Ніколайчук та Ольга Коритнєва ідуть у списку за квотою «Народного Фронту».

Голова БПП «Солідарність на Волині Роман Романюк відзначив, що такий спільний список громадських діячів, посадовців, бійців АТО та експертів свідчить про вміння консолідувати зусилля та зберігати єдність на місцевому рівні заради єдності та порядку.