Луцьк: жінки побилися через город

Під Луцьком у розпал польових робіт, троє жінок влаштували побоїще за земельну ділянку.

Про це повідомляє Під прицілом.

Поблизу Луцька вагітна жінка та її матір побили незнайомку, яка перекопувала їхню городину. Так, у травні у післяобідню пору жінка вирішила перекопати город та вже половина цієї ділянки була засаджена чужою городиною.

Перехожа, побачивши, що хтось порпається в городі її сусідки, зауважила, що у тієї ділянки вже є власники, які зараз прийдуть, щоб розібратися з ситуацією. Саме в цей час на вулицю вибігла роздратована жінка й почала погрожувати незнайомці, аби та якомога швидше покинула земельну ділянку. Однак, та заявила, що вже не один рік користується цією землею.

Це ще більше роздратувало жінку, яка вихопила в «господині» лопату й вдарила її по голові. Потерпіла впала на землю, а кривдниця взялася бити її руками й ногами. Піднявшись з землі, агресивно налаштована жінка почала шарпати її за волосся, виштовхувати з ділянки. Крім того, на допомогу нападниці прибігла вагітна жінка, яка вдарила потерпілу повідком для собаки.

Повернувшись додому, побитій стало зле, відтак вона звернулась по медичну допомогу. Таким чином лікарі встановили діагноз – закрита черепно-мозкова травма у вигляді струсу головного мозку та численні синці. Після цього жінка написала заяву до правоохоронних органів.

Тож, вислухавши всі сторони конфлікту, Луцький міськрайонний суд визнав нападницю винною у нанесенні умисних тілесних ушкоджень і призначив їй покарання у виді штрафу у 850 гривень. Також суд зобов’язав сплатити постраждалій моральну й матеріальну шкоду обсягом понад 3,5 тисячі гривень й оплатити послуги адвоката обсягом 2 тисячі гривень.