«Непрості» списки волинської «Батьківщини»

політик

Після багатьох днів переговорів та суперечок обласна організація ВО «Батьківщини» оприлюднила підсумкові списки на виборах в облраду.

Презентували їх у Луцьку 21 вересня.

Голова обласної організації «Батьківщини» Григорій Пустовіт визнає, що переговори напередодні виборів були складними, особливо жорсткими були дискусії в районах: «Сила нашої партії полягає в тому, що не дивлячись на жорсткість дискусій, не дивлячись на різницю а підходах ми вмієм приходити до спільних рішень».

Цікаво, що списки формували до останнього, обговорюючи різноманітні «суперечиливі» кандидатури. Навіть у остаточний варіант, який зачитував з трибуни голова виборчого штабу Роман Карпюк, вносили правки ручкою.

Так, жорсткі дискусії напередодні з’їзду були щодо висунення Сергія Слабенка. Свого часу він «засвітився» у ДТП біля Луцька. За кермом автомобіля разом із Слабенком був п’яний суддя Руслан Хитрик. Ще Слабенко у нинішньому скликанні облради представляв не «Батьківщину», а «Нашу Україну». Хоча треба визнати, що цей депутат був одним із найбільш юридично підкованих та продуктивних у нинішній каденції. Слабенка не було у попередньому списку, який «Батьківщина» оприлюднила 17 вересня. Що стало причиною його включення, поки невідомо.

Також досить несподівано у списках опинився депутат облради Василя Столяра. Свого часу він був у фракції «Фронту змін», а також у групі Володимира Бондаря «Волиняни», з якої вийшов лише у серпні 2015-го.Столяр останнім часом активно бореться проти «беззаконня» після конфлікту на плантаціях Лохини у Шацькому районі.

Претензії можуть бути і до інших кандидатів, однак такий список на з’їзді підтримали одноголосно, бо «після бою кулаками не махають».

«Це список боротьби думок, це список дискусій, це список, який вистражданий нами, який об’єднує всіх нас. Ми вміємо шукати компроміс», – оптимістично наголосив Григорій Пустовіт. А ще він заявив, що «Батьківщина» не відстоює «ніяких кланових інтересів олігархічних груп». Сподіваємося, що обласний осередок справді дотримається цього принципу під час знаходження джерел фінансування кампанії.

А керівник обласного штабу Роман Карпюк каже, що сприски навіть перевіряла служба безпеки партії, затверджувала кадрова комісія та політична рада «Батьківщини». У підсумку Слабенко «отримав» 47-й округ в Ковелі. Також у цьому місті балотуватимуться Валентина Блінова (депутат облради), Олег Кіндер (мер Ковеля) та Михайло Донець (директор санаторію «Турія»).

Від Луцька у обласну раду «Батьківщина» висунула Володимира Банаду, Аллу Бондарчук (фінансовий директор ЛДБК), Юрія Бондарука (директор компанії L.A.), Олександра Гриба (підприємець), Тетяну Корецьку (заступник директора департаменту соцполітики міської ради), Надію Костів (директор Луцького коледжу рекреаційних технологій і права), Антоніну Кратік (начальник реєстраційної служби головного управління юстиції у Волинській області), підприємця Олега Крижанівського, заступника гендиректора «Луцьксантехмонтаж №536» Ірину Патлашинську, директора Волинського бюро нерухомості Ларису Мусійчук, депутата міськради Аскольда Пекарського та проректора ВІЕМ Оксану Степанюк.

Від Володимира-Волинського білосердечні висувають в облраду керівника міського управління захисту населення Миколу Матусевича та секретаря міської ради Олега Свідерського.

Він Нововолинська – підприємця і Волонтера Валерія Курстака, завідувача відділу економіки газети «Волинь-Нова Аллу Лісову, підприємця Оксану Станицьку і підприємця Олега Тивонюка.

У районах балотуються такі досить відомі кандидати: у Горохівському підприємець-«айтішник» Віктор Левандовський та аграрій Андрій Турак, У Луцькому районі голова облради Валентин Вітер і голова Федерації профспілок у Волинській області Іванна Дубинка-Філозоф, у Любешівському районі керівник відділу протидії корупції «Самооборони Волині» Анатолій Сковера, у Маневицькому екс-голова РДА Людмила Кирда, у Роджищенському громадський активіст Захар Ткачук та вже згаданий депутат облради Василь Столяр.

Ну і перший номер у списку – керівник штабу Роман Карпюк. Повні списки читайте наприкінці публікації.

Антон БУГАЙЧУК

 

 

з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена)
по батькові (за наявності)**
Число,
місяць, рік народження(чч.мм.рррр.)
Громадянство Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища) Партійність Посада

Місце роботи

(заняття)

Перший

кандидат / номер територіального виборчого округу, за яким закріплюється кандидат***

1. Карпюк Роман Петрович 31.01.1964 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Ректор Академія рекреаційних технологій і права

Перший кандидат

 

м. Луцьк
2.

Банада

Володимир В’ячеславович

25.03.1953 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Пенсіонер м. Луцьк
3. Бондарчук Алла Миколаївна 02.03.1952 Громадянин України Вища Позапартійна Фінансовий директор Луцький домобудівельний комбінат м. Луцьк
4. Бондарук Юрій Анатолійович 26.01.1975 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Директор ПП Юридична компанія Ел.Ей м. Луцьк
5. Гриб Олександр Васильович 11.05.1979 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Фізична особа-підприємець м. Луцьк
6. Корецька Тетяна Костянтинівна 29.12.1979 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Заступник начальника департаменту соціальної політики Луцька міська рада м. Луцьк
7. Костів Надія Іванівна 22.03.1960 Громадянин України Вища позапартійна Директор Луцький коледж рекреаційних технологій і права м. Луцьк
8. Кратік Антоніна Семенівна 14.04.1964 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Начальник реєстраційної служби головного управління юстиції Головне управління юстиції у Волинській області м. Луцьк
9.

Крижанівський

Олег Зіновійович

15.03.1973 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Фізична особа–підприємець м. Луцьк
10. Патлашинська Ірина Вікторівна 18.01.1983 Громадянин України Вища Позапартійний Заступник генерального директора ПАТ «Луцьксантехмонтаж№536» м. Луцьк
11. Мусійчук Лариса Нифонтівна 20.01.1965 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина Директор Волинське бюро нерухомості м. Луцьк
12. Пекарський Аскольд Георгійович 22.08.1960 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Фізична особа-підприємець м. Луцьк
13. Степанюк Оксана Миколаївна 03.09.1968 Громадянин України Вища Позапартійний Проректор Волинський інститут економіки та менеджменту м. Луцьк
м. Ковель
14.

Блінова

Валентина

Миколаївна

24.01.1954 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина»

Заступник

відповідального секретаря

Газета

«Волинь нова»

м. Ковель
15.

Донець

Віталій Вікторович

21.05.1976 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Директор Санаторій матері і дитини «Турія» м. Ковель
16.

Кіндер

Олег Олексійович

10.12.1960 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Голова Ковельська міська рада м. Ковель
17. Слабенко Сергій Іванович 28.09.1965 Громадянин України Вища Позапартійний Адвокат Самозайнята особа м. Ковель
м. Володимир- Волинський
18.

Матусевич

Микола Володимирович

28.11.1968 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Керівник Володимир-Волинське управління соціального захисту населення м. Володимир-Волинський
19.

Свідерський

Олег

Миколайович

30.11.1983 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Секретар Володимир-Волинська міська рада м. Володимир-Волинський
м. Нововолинськ
20. Курстак Валерій Люцлянович 26.12.1957 Громадянин України Вища Позапартійний Фізична особа-підприємець м. Нововолинськ
21. Лісова Алла Степанівна 25.05.1963 Громадянин України Вища Позапартійна Завідувач відділу економіки Газета «Волинь-Нова» м. Нововолинськ
22. Станицька Оксана Григорівна 08.07.1973 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Підприємець ПП «Станицька» м. Нововолинськ
23. Тивонюк Олег Ярославович 06.06.1971 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Фізична особа-підприємець м. Нововолинськ
Володимир-Волинський район
24.

Іванюк

Сергій Петрович

19.04.1974 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Лікар Володимир-Волинське територіально медичне об’єднання Володимир-Волинський район
25. Кондисюк Ігор Васильович 29.09.1981 Громадянин України Вища Позапартійний Директор ТзОВ «Мустанг-Транс» Володимир-Волинський район
Горохівський район
26. Гордіюк Тарас Васильович 07.08.1983 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Директор Приватне підприємство «Люкс» Горохівський район
27. Левандовський Віктор Сергійович 14.11.1977 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Голова правління Товариство з   обмеженою відповідальністю «Інтернет Девел» Горохівський район
28. Турак Андрій Антонович 17.07.1954 Громадянин України Вища Позапартійний Директор Приватне Орендне Сільськогосподарське підприємство імені Шевченка Горохівський район
Іваничівський район
29. Дикий Олег Юрійович 23.06.1977 Громадянин України Вища Позапартійна Методист Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти Іваничівський район
30. Пушкарський Віталій Володимирович 20.05.1981 Громадянин України Вища Позапартійний Начальник відділу логістики ПРАТ Волинська фондова компанія Іваничівський район
Камінь-Каширський район
31. Бегаль Наталія Василівна 06.10.1964 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Завідуюча відділенням Камінь-Каширська центральна районна лікарня Камінь-Каширський район
32. Бусько Анатолій Федорович 10.01.1972 Громадянин України Вища Позапартійний Директор ТзОВ «ДОФ Арбо» Камінь-Каширський район
33. Завадович Роман Любомирович 18.11.1975 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Фізична особа-підприємець Камінь-Каширський район
34. Корінчук Михайло Якович 13.09.1952 Громадянин України Вища «ВО « Батьківщина» лікар Камінь-Каширська центральна районна лікарня Камінь-Каширський район
Ківерцівський район
35. Євчук Руслан Федорович 21.09.1969 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Голова Військовий пенсіонер, Волинська обласна організація ветеранів АТО Ківерцівський район
36.

Касарда

Валентина Іванівна

27.01.1951 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Директор КП «Санаторій матері і дитини «Пролісок» Ківерцівський район
37. Лотоцька Оксана Романівна 14.11.1971 Громадянин України Вища Позапартійний Начальник реєстраційної служби Рожищенське районне управління юстиції Ківерцівський район
38.

Лех

Ігор Богданович

03.06.1979 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Начальник юридичного відділу ТзОВ «Західагросервіс плюс» Ківерцівський район
Ковельський район
39.

Йовик

Галина Володимирівна

11.06.1970 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина Директор Гішинська ЗОШ І-ІІ ст. Ковельський район
40. Корнійчук Анатолій Авакумович 03.07.1964 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Директор ТзОВ «АВТОР» Ковельський район
41. Мелюх Віктор Петрович 13.03.1967 Громадянин України Вища Позапартійний Начальник відділу організації митного контролю Ягодинська митниця Ковельський район
Локачинський район
1. Войдюк Роман Мифодійович Громадянин України Вища Локачинський район

Луцький район

 

2. Бондар Володимир Олександрович 23.11.1964 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Директор Українсько-польське СП «ЗД Україна»

Луцький район

 

 

 

3. Вітер Валентин Степанович 04.09.1973 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Голова Волинська обласна рада Луцький район
4. Дубинка-Філозоф Іванна Анатоліївна 25.04.1972 Громадянин України Вища Позапартійна Голова Федерація профспілок Волинської області Луцький район
5. Федорчук-Мороз Валентина Іванівна 03.09.1970 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Доцент кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Луцький національний технічний університет Луцький район
Любешівський район
6. Сащук Олександр Іванович 01.01.1964 Громадянин України Вища Позапартійний Директор Національний природний парк «Прип’ять-Стохід» Любешівський район
7.

Сковера

Анатолій Гнатович

07.06.1979 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Тимчасово не працює Любешівський район
Любомльський район
8. Галан-Влащук Віктор Йосипович 18.08.1987 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Заступник директора ТЗОВ «ВІ ейдж ВІ» Любомльський район
9. Лебедюк Володимир Савович 01.06.1961 Громадянин України Вища Позапартійний Пенсіонер Любомльський район
10. Шлапа Дмитро Трохимович 19.03.1955 Громадянин України Вища Позапартійний Фізична особа-підприємець Любомльський район
Маневицький район
11. Васага Микола Степанович 10.03.1963 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Фізична особа-підприємець Маневицький район
12. Кирда Людмила Федорівна 09.06.1967 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Фізична особа-підприємець Маневицький район
13. Синютін Олександр Володимирович 13.02.1959 Громадянин України Вища Позапартійний Вчитель Маневицька школа-гімназія Маневицький район
Ратнівський район
14. Бірук Віталій Іванович 11.11.1984 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Юрист Ратнівська районна спілка споживчих товариств Ратнівський район
15. Корецький Віктор Кирилович 25.07.1980 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Голова Заліська сільська рада Ратнівський район
16. Лях Олексій Созонович 30.09.1965 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Вчитель НВК-ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок с.Самари Ратнівський район
Рожищенський район
17.

Столяр

Василь Андрійович

11.04.1962 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Комерційний директор Комерційна фірма «СВА» Рожищенський район
18. Ткачук Захар Михайлович 02.02.1989 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Тимчасово не працює Рожищенський район
19. Ковальчук Віталій Володимирович 13.09.1962 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина Завідувач стоматологічним відділенням Рожищенська центральна районна лікарня Рожищенський район
Старовижівський район
20. Бабич Андрій Антонович 27.11.1966 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Начальник відділу збуту електроенергії ПАТ «Волиньобленерго» Старовижівський район
21.

Зінчук

Владислав

Володимирович

05.11.1959 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Фізична особа-підприємець Старовижівський район
Турійський район
22. Камельчук Петро Степанович 11.07.1957 Громадянин України Вища Позапартійний Голова Фермерське господарство «Дружба»

Турійський

район

23. Яренчук Володимир Арсентійович 29.05.1958 Громадянин України Вища Позапартійний Голова Фермерське господарство «Перлина Турії» Турійський район
Шацький район
24. Віннічук Сергій Миколайович 15.06.1975 Громадянин України Вища ВО «Батьківщина» Голова Шацька районна рада Шацький район