Волинь: радикали повідомили про кандидатів на посади міських голів

Волинські радикали повідомили про кандидатів на посади міських голів.

Про це пише “Буг” із посиланням на інформацію на сторінці у Facebook Володимира Кучера, обласного очільника вищеназваної партії.

Так, у Володимирі-Волинському радикали пропонують Віру Тарликову-Чайковську, у Нововолинську – Віктора Ярему.

Вже тривалий час точаться баталії навколо Володимир-Волинського осередку “радикалів”. Досі ходили лише чутки, без офіційних підтверджень, що поруч із офіційним осередком партії на чолі із Дмитром Юзвенком, існує тіньовий – на чолі із “нашоукраїнівкою” Вірою Тарликовою-Чайковською. Разом із нею в список тепер вже радикалів потрапили Едуард Залуський – редактор “Міста Вечірнього”, Олександр Радзік – син Наталії Любімцевої (очільниці “Спілки промисловців та підприємців”) та ряд інших не менш відомих осіб.

«Що так змусило змінити “політичну орієнтацію” цих вельмишановних містян – наразі не відомо. Не менш цікавим лишається і реакція досі офіційно існуючого Володимир-Волинського осередку “Радикальної Партії”, яких просто списали з рахунків, звинувачуючи їх у “зраді ідеалів Майдану” та звинувачуючи у причетності до Партії Регіонів.

Окрім того, не менш важливим є і процедура, у юридичному плані, заміни одного осередку іншим, зважаючи на новий закон “Про вибори” та стислі строки, що на це лишилися у обласних “радикалів», – пише видання.