У Луцьку незаконно приторговували ртуттю

За спробу збуту отруйних речовин лучанин може потрапити за ґрати. Реалізувати свої незаконні плани чоловікові завадили оперативники.

Тепер спритнику загрожує до трьох років позбавлення волі, – повідомляє прес-служба волинської міліції.

Правоохоронці отримали інформацію про те, що лучанин намагається продати ртуть. При детальнішій перевірці інформація підтвердилася.

Правоохоронці встановили особу правопорушника, яким виявився 40-річний лучанин. Оперативники вилучили у нього металеву ємкість із ртуттю вагою 5 кілограмів та 10 літрів соляної кислоти.

Як пояснив горе-бізнесмен, все це він знайшов на недіючому підприємстві. Згодом вирішив знайдене продати.

«Вилучене направили на дослідження в Експертно-криміналістичний центр при УМВС України у Волинській області. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 321 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування», – розповідає начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України у Волинській області Володимир Костанюк.