Волинянка у Німеччині допомагає українським військовим

volontery

За останні роки, через так звану АТО, активно почали діяти різноманітні волонтерські об’єднання, які реально допомагають нашим військовим на Сході.

Окрім України, такі організації почали працювати й за межами нашої держави, – повідомляє Громадське. Волинь.

Німецько-українська спілка «Herz für die Ukraine» («Серце з Україною»), яка діє на півночі Німеччини, уже довгий час допомагає воякам української армії та активно працює над розвінчанням російських міфів про війну на Сході України сере німців.

Активістами цієї волонтерської спілки є українці, німці, грузини, білоруси, євреї та навіть росіяни. Співголова українсько-німецької спілки «Herz für die Ukraine», доктор медицини Ірина Маркевич родом з Ковеля, але уже довгий час живе у Німеччині. Коли розпочалась так звана АТО вона разом з однодумцями вирішила створити вищезгадану організацію, щоб в той чи інший спосіб допомогти Україні у війні з агресором.

«Основними напрямками роботи нашої спілки є надання матеріальної допомоги медично-гуманітарного напрямку, допомога українським воїнам на Сході, співпраця з представництвами нашої організації в Україні. Також важливим напрямком нашої роботи є донесення інформації про війну на Сході України. Тобто, ведення прямого діалогу з німецьким суспільством під час акцій, концертів» – зазначає волонтерка.

Співзасновник та представник українсько-німецької спілки «Herz für die Ukraine» в Україні Ігор Климчук розповідає: «Основним напрямком діяльності спілки в Україні є медична допомога. Ми надавали допомогу 55-му, 69-му воєнним госпіталям. Нещодавно ми передали значну допомогу Дніпропетровській клінічній обласній лікарні імені Мєчнікова. Звичайно, що ми займаємося й іншими напрямками роботи. Якщо є можливість наших колег з Німеччини, або інших небайдужих людей допомагати в інший спосіб, скажімо надати військовий одяг та взуття, то ми відкриті до співпраці».