Волинянка у Німеччині допомагає українським військовим

За останні роки, через так звану АТО, активно почали діяти різноманітні волонтерські об’єднання, які реально допомагають нашим військовим на Сході.

Окрім України, такі організації почали працювати й за межами нашої держави, – повідомляє Громадське. Волинь.

Німецько-українська спілка «Herz für die Ukraine» («Серце з Україною»), яка діє на півночі Німеччини, уже довгий час допомагає воякам української армії та активно працює над розвінчанням російських міфів про війну на Сході України сере німців.

Активістами цієї волонтерської спілки є українці, німці, грузини, білоруси, євреї та навіть росіяни. Співголова українсько-німецької спілки «Herz für die Ukraine», доктор медицини Ірина Маркевич родом з Ковеля, але уже довгий час живе у Німеччині. Коли розпочалась так звана АТО вона разом з однодумцями вирішила створити вищезгадану організацію, щоб в той чи інший спосіб допомогти Україні у війні з агресором.

«Основними напрямками роботи нашої спілки є надання матеріальної допомоги медично-гуманітарного напрямку, допомога українським воїнам на Сході, співпраця з представництвами нашої організації в Україні. Також важливим напрямком нашої роботи є донесення інформації про війну на Сході України. Тобто, ведення прямого діалогу з німецьким суспільством під час акцій, концертів» – зазначає волонтерка.

Співзасновник та представник українсько-німецької спілки «Herz für die Ukraine» в Україні Ігор Климчук розповідає: «Основним напрямком діяльності спілки в Україні є медична допомога. Ми надавали допомогу 55-му, 69-му воєнним госпіталям. Нещодавно ми передали значну допомогу Дніпропетровській клінічній обласній лікарні імені Мєчнікова. Звичайно, що ми займаємося й іншими напрямками роботи. Якщо є можливість наших колег з Німеччини, або інших небайдужих людей допомагати в інший спосіб, скажімо надати військовий одяг та взуття, то ми відкриті до співпраці».