Романюк про звинувачення Осіпова: однобоко та необ’єктивно

Міський голова Луцька Микола Романюк відповів на звинувачення депутата Андрія Осіпова, який стверджує, що мер в 2012 році порушив права громадян на мирні зібрання.

Нагадаємо, у 2012 році в Луцьку готувалися до приїзду екс-президент Віктор Янукович. Свободівці та “Батьківщина” взялися організувати пікет, однак міський голова через суд домігся заборони масових заходів під стінами Волинської облдержадміністрації.

Сам Романюк каже, що критика з боку Осіпова – однобока. Так, він написав у Facebook, що суд заборонив не тільки акцію опозиціонерів, але й тодішніх прихильників влади. Водночас міський голова стверджує, що підставою позовів, за результатами розглядів яких заборонили акції, було порушення організаторами вимог чинного на той час Порядку організації та проведення зборів, мітингів, походів і демонстрацій, затвердженого рішенням виконкому в 2008 році і підписаного міським головою Богданом Шибою.

“Наголошу, що Волинський окружний адміністративний суд 16.05.2012 року прийняв ухвалу, в якій сказано, що Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні” не містить положень, які обмежували б повноваження міського голови на представництво інтересів виконавчого комітету у відносинах з судовими органами, в тому числі на подання позову до суду”, – додав мер.