Порошенко підписав закон про підняття пенсій

Президент Петро Порошенко підписав закон, який забезпечує підвищення пенсій, соціальних стандартів тазаробітних плат працівникам бюджетної сфери.

Про це передає УНН.

“Наша команда зробила все можливе, щоб вже з 1 вересня було забезпечено це зростання, нехай і на скромну величину від 13 до 18%”, — сказав Порошенко.

Цей крок Президент назвав першим результатом реального впровадження реформ, для здійснення якого влада зробила все можливе.

“Фактично в умовах війни нам вдалося уникнути дефолту, досягти макрофінансової стабільності, стабілізувати банківську систему. Ми змогли, в тому числі і завдяки злагодженій, ефективній роботі, знайти кошти для того, щоб підвищити заробітні платні не з 1 грудня, а з 1 вересня”, — наголосив Петро Порошенко, відзначивши окремо той факт, що вдалося не просто сконцентрувати кошти на казначейському рахунку, але й переконати зарубіжних партнерів з МВФ, Світового банку, партнерів, які допомагають нам на двосторонній основі, що це сталі доходи, які вже на надійній основі забезпечують дохідну частину державного бюджету.

Президент позитивно оцінив злагоджену роботу депутатського корпусу, який підтримав ухвалення цього закону.

Закон № 704-VIII “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік” Верховна Рада України прийняла 17 вересня 2015 року.